Dorost: V Břeclavi bodovali pouze mladší, brali bod za remízu

09.09.2019
Momentka z utkání ml.dorostu
Momentka z utkání ml.dorostu

MSK Břeclav - TATRAN Kohoutovice SD 6:1 (0:1) 

MSDD-D st.: Břeclav-tráva , 60 diváků | Rozhodčí: Drozdy Luboš, Rodinger Hynek, Mrkvica Tomáš

STŘELCI: 47. Souchop Adam, 57. Souchop Adam, 83. Souchop Adam, 62. Nešpor Andrej, 67. Nešpor Andrej, 86. Borýsek Vojtěch (pen.) - 32. Jedlička Jan

    Po první půli to vůbec nevypadalo, že by starší měli z Břeclavi odjet s prázdnou. Do poločasové pauzy jsme šli sice za nejtěsnějšího vedení, nicméně zcela zaslouženého, jelikož jsme si v průběhu první půle vytvořili více šancí i územní převahu. Nástup do druhé půle nám ale vůbec nevyšel, po pár minutách jsme inkasovali dvě branky a doslova se sesypali. Výsledkem je 6! branek v síti M. Pavliše plus kaňka v podobě červené karty našeho Zatloukala.

MSDD-D ml.: Břeclav-tráva , 50 diváků | Rozhodčí: Mrkvica Tomáš, Rodinger Hynek, Drozdy Luboš

MSK Břeclav - TATRAN Kohoutovice MD  2:2 (1:0)

STŘELCI: 31. Marták Martin, 73. Marták Martin - 57. Kmec Jaromír, 80. Kmec Jaromír

       První půle patřila nám. Vypracovali jsme si více tutových šancí, bohužel, naše zakončení bylo žalostné. Buď nepřesné, nedůrazné, nebo bez patřičného klidu. Do vedení šli proto domácí, zužitkovali svoji ojedinělou šanci. V druhém poločasu jsme se ale o výsledek dokázali porvat. Nejprve snižujeme po rohovém kopu hlavičkou štírka Kmece, abychom po hrubce ve středu pole vedení opět přepustili domácím, nicméně poslední střelecky prohovořil opět Jarda Kmec a tak se nakonec body dělily. Děkuji všem za patřičný přístup k utkání a gratuluji J. Obornému k prvnímu startu v dorostenecké divizie, nelehký úkol strážce naší svatyně zvládl se ctí.

    

Vytvořte si webové stránky zdarma!