Starší žáci: Přátelské utkání v Olšanech

27.05.2020

Za deštivého sobotního počasí jsme zavítali do Olšan u Prostějova, abychom zde po téměř tříměsíční pauze odehráli konečně další utkání. Domácí, kteří jsou v tabulce Krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje na 2. příčce, byli po vzájemné dohodě posíleni o několik hráčů ročníku 2003 a 2004. Pro naše hráče se tedy jednalo o pořádnou zkoušku, zároveň také ale o přípravu již na další sezónu, kdy řadu z nich čekají souboje v dorostenecké divizi.

I přes úvodní respekt z vyspělejších soupeřů jsme do utkání vstoupili velmi dobře, vyjma úvodu druhé půle jsme měli míč více na našich kopačkách a přítomní diváci mohli vidět kromě pohledných kombinací také odvahu kohoutovických hráčů v soubojích 1v1. Zatímco první půle skončila bez branek, ve druhé půli se radovali pouze domácí, a to hned dvakrát - poprvé po pohledné kombinaci, v druhém případě hlavičkou po rohu.

Olšany tedy zvítězily 2:0, avšak my jsme se prezentovali výkonem, ze kterého si odnášíme spoustu pozitiv a poznatků do další práce. Jen škoda, že tato pozitiva nebyla podpořena také vstřelenou brankou. O tu se tak budeme pokoušet znovu již příští víkend, kdy nás čeká duel s MFK Vyškov, který se odehraje na hřišti v Pačlavicích.

Do utkání nastoupili: Oborný - Brůžek, Bútora, Diviš, Duroň, Hrdina, Jindra, Joukl, Komárek, Kmec, Lipi, Novotný, Petkovský, Sedlařík, Skalník, Tvrdý.