Žáci: Doma s Břeclaví starší jen stěží potvrdili roli favorita, mladší jednoznačně

23.09.2019

TATRAN Kohoutovice SŽ - MSK Břeclav 4:3 (0:1)

Krajský přebor starších žáků: Voříškova, Brno , 90 diváků | Rozhodčí: Haminger Milan

STŘELCI: 38. Haminger Vojtěch, 47. Tvrdý Lukáš, 50. Kmec Jaromír, 56. Tvrdý Lukáš - 6. Svojanovský Michal, 52. Svojanovský Michal, 60. Svojanovský Michal

Do utkání nastoupili: Oborný - Diviš, Duroň, Haminger, Jindra, Joukl, Kmec, Komárek, Muzikář, Nippert, Ondráček, Petkovský, Sedlařík, Skalník, Stašek, Tvrdý.

Utkání s Břeclaví nás nezastihlo v ideální formě. Otázkou je, nakolik lze tuto skutečnost přičíst skutečnosti, kdy hned 6 (!!!) hráčů nastoupilo v sobotním utkání mladšího dorostu. V prvním poločase jsme postrádali jakoukoliv chuť hrát, celkově se nehrál moc pohledný fotbal a protrpěné první dějství skončilo za stavu 0:1 pro Břeclav.

Do druhého poločasu nastoupily naprosto jiné Kohoutovice. Zlepšenou hrou, důrazem a především chuti hrát se nám povedlo skóre otočit a to i přes fakt, kdy do druhé půle místo zraněného Honzy Oborného nastoupil z pole Lukáš Joukl.

I přes to, že někteří tahouni byli po předchozím dni viditelně unavení, dokázali jsme se ve druhém poločase zmátořit natolik, že jsme utkání dovedli do vítězného konce. A za tuto skutečnost si všichni zúčastnění zaslouží pochvalu.

TATRAN Kohoutovice MŽ - MSK Břeclav 3:0 (2:0)

Krajský přebor mladších žáků: Voříškova, Brno , 30 diváků | Rozhodčí: Haminger Milan

STŘELCI: 14. Dokoupil Michal, 19. Dokoupil Michal, 53. Bačák Daniel

Do zápasu se soupeřem, který dosud nebodoval, jsme nastoupili s početným kádrem 16 hráčů. Základní sestava se rozehrávala poněkud vlažněji, v záloze jsme lehce ztráceli míče a pouštěli protihráče do brejků. Naštěstí nás buď podržel Roman Potácel, nebo šly střely mimo. Po čtvrthodině se tvrdou ranou prosadil Michal a když si o pět minut později gólovou radost zopakoval, mohli jsme hrát o něco klidněji. Přesto se soupeř nevzdal a vytvořil si několik nebezpečných situací i ve druhé půli. Na gólovou pojistku jsme čekali až do 53. minuty, kdy se prosadil Dan Bačák, teprve poté jsme soupeře zlomili a zápas v poklidu dohráli. Hosté se prezentovali rychlou hrou, se kterou jsme měli problémy a kdyby stříleli přesněji, mohli pomýšlet na lepší výsledek.