Žáci: Do Mikulova si žáci zajeli hned pro šest bodů

16.09.2019

FC Pálava Mikulov - TATRAN Kohoutovice SŽ 0:5 (0:2)

Krajský přebor starších žáků: Mikulov , 20 diváků | Rozhodčí: Adler Martin

STŘELCI: 9. Kmec Jaromír, 12. Jindra Jan, 51. Tvrdý Lukáš, 53. Petkovský Alex Nathan, 61. Tvrdý Lukáš

Do utkání nastoupili: Oborný, Sitar - Deiss, Diviš, Duroň, Haminger, Hrdina, Jindra, Kmec, Komárek, Novotný, Ondráček, Petkovský, Sedlařík, Tvrdý.

V pořadí páté kolo Krajského přeboru starších žáků nás zavedlo do Mikulova, kde jsme nastoupili proti místní Pálavě. Od úvodního hvizdu jsme měli jasnou převahu a soupeř se z vlastní poloviny dostával pouze ojediněle, pokaždé za pomocí nákopů na rychlého útočníka, se kterými si ale obrana ve spolupráci s brankářem vždy poradila. Naše převaha byla gólově zužitkována v 9. minutě díky úniku Jardy Kmece a následně ve 12. minutě, kdy kombinaci na trase Tvrdý-Sedlařík-Jindra zakončil posledně jmenovaný. A to bylo také, co se gólového vyjádření týče, v první půli vše, byť jsme i nadále měli několik šancí, jejichž proměnění bránila pouze naše střelecká potence a mírné sebeuspokojení s vybudovaným dvougólovým náskokem.

Začátek druhé půle byl z našeho pohledu nervózní, kdy v našem podání docházelo ke zbytečným ztrátám míčů. Nicméně s přibývajícím časem jsme opět získali klid na kopačky a naše převaha rostla. Výsledkem této převahy byly branky Tvrdého po krásné přihrávce Hamingera, krásná střela z dálky v tomto utkání skvěle hrajícího Petkovského a na závěr také zakončení Tvrdého po přihrávce Kmece. Touto brankou se tak stanovilo konečné skóre 5:0 v náš prospěch, nicméně branek jsme mohli vstřelit podstatně více a na řešení těchto situací se musíme zaměřit.

Nejen za předvedený výkon, ale také za splnění zaměření, které jsme si pro toto utkání dali, náleží všem klukům pochvala. Další utkání odehrajeme v neděli 22. září na domácím hřišti, kdy od 10:00 přivítáme MSK Břeclav

.

FC Pálava Mikulov - TATRAN Kohoutovice MŽ 1:7 (1:1)

Krajský přebor mladších žáků: Mikulov , 25 diváků | Rozhodčí: Adler Martin

STŘELCI: 15. Páv Jakub - 24. Karásek Viktor, 38. Dokoupil Michal, 39. Novotný Jakub, 48. Rundštuk Martin, 50. Rundštuk Martin, 56. Vyskočil Jan, 58. Karásek Viktor

Po vyrovnané první půli se v druhé naší mladší žáci rozstříleli a po zásluze si připsali 3 body.