Žáci: Osmifinále poháru naši starší žáci v Ratíškovicích zvládli

25.09.2019

Ratíškovice - TATRAN Kohoutovice SŽ 3:5 (2:1)

Krajský přebor starších žáků: Voříškova, Brno , 90 diváků | Rozhodčí: Haminger Milan

Do utkání zasáhliSitar - Bútora, Deiss, Diviš, Duroň, Haminger, Hrdina, Jindra, Kmec, Komárek, Muzikář, Nippert, Ondráček, Rákos, Sedlařík, Stašek.

Branky: Kmec 3, Jindra, Nippert.

V rámci osmifinále Krajského poháru jsme zavítali do krásného areálu v Ratíškovicích. Soupeř, se kterým jsme se již v rámci Krajského přeboru v této sezóně potkali, na nás vyrukoval s výkonem plným nasazení a chtíče odčinit porážku 4:0 na našem hřišti. To jsme mu svou hrou a nasazením také velmi usnadnili, proto se po našem žalostném výkonu odcházelo o poločase do šaten za stavu 2:1 pro domácí.

Ve druhém poločase Kohoutovice opět dokázaly ožít a díky zlepšenému výkonu dokázaly soupeře porazit v poměru 5:3. I přes zlepšený výkon z druhé půle však lze říci, že tento tým má potenciál podávat diametrálně odlišné výkony a momentálně za svými možnostmi značně zaostáváme.