Žáci: I napodruhé byli starší úspěšnější mladších, tentokrát ve Veselí n/Mor.

02.09.2019

Veselí/Strážnice - TATRAN Kohoutovice SŽ 2:6 (1:1)

Krajský přebor starších žáků: Veselí n.Moravou , 25 diváků | Rozhodčí: Knotek Tomáš

STŘELCI: 34. Absolon Matěj, 40. Suttner David - 4. Jindra Jan, 44. Kmec Jaromír, 48. Haminger Vojtěch, 52. Kmec Jaromír, 55. Novotný Tomáš, 67. Tvrdý Lukáš

Krajský přebor mladších: Veselí n.Moravou , 20 diváků | Rozhodčí: Knotek Tomáš

Do utkání nastoupili: Oborný - Diviš, Duroň, Haminger, Hrdina, Jindra, Joukl, Kmec, Komárek, Muzikář, Novotný, Ondráček, Petkovský, Říha, Stašek, Tvrdý.

V rámci 3. kola Krajského přeboru žáků jsme zavítali do Veselí nad Moravou, abychom změřili síly s tamním sdruženým celkem Veselí/Strážnice. V první půli jsme oproti domácímu utkání s Ratíškovicemi lépe využívali šířku hřiště, nicméně obraz hry byl i nadále téměř totožný - velká převaha, většina času s míčem na polovině soupeře, avšak nulové nebezpečí pro bránu soupeře. Naší nízké produktivity soupeř využil na konci prvního dějství a také zpočátku druhé půle, kdy se dostal dokonce do vedení. Tyto dvě využité brankové příležitosti však byly jediné, které si domácí za celé utkání vypracovali. A tak především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase dokázali kohoutovičtí hráči vývoj utkání zvrátit na svou stranu a připsat si tak konečné vítězství v poměru 6:2.

Veselí/Strážnice - TATRAN Kohoutovice MŽ 8:1 (5:1)

STŘELCI: 10. Zelinka Matěj, 11. Horňáček Šimon, 14. Zelinka Matěj, 21. Stránský Martin, 30. Horňáček Šimon, 33. Horňáček Šimon, 46. Cícha Václav, 53. Dobešek Martin - 7. Rundštuk Martin