MLŽ: Zimní soustředění v Ostružné si žáci užili na sjezdovce

24.01.2022

Tým MLŽ se zúčastnil v lednu 2022 společného víkendového zimního soustředění na jesenické sjezdovce v Ostružné. Trenéři, rodiče i děti si tři pohodové společně strávené dny moc užili.

Takhle zhodnotila povedenou akci mamka Ádi...

...Není to jen fotbal, ale skvělá parta kluků, kteří na dva dny vyměnili kopačky za lyžáky. Krátké zimní soustředění proběhlo v Ostružné ...a díky bezchybné organizaci vedoucí týmu Evičky, si to všichni sportovci opravdu užili a věřím, že netrpělivě čekají, co přijde příště. Plán byl dodržen na 100%, protože "sportovci" jako vojáci zvládli budíček v 7:00, snídani v 7:45 a v 9:00 už všichni projížděli turniketem na pomě. Tatraňáci nedali šanci sjet po ránu první "manchester" nikomu jinému, ten byl jen jejich. Sjezdařská obratnost byla zkontrolována závodem ve slalomu, ve kterém účastníci potvrdili výbornou kondici. Kdo na lyžích nikdy nestál, se díky mamince od Ádi naučil vyjet svah na pomě a sjet ho dolů. Fotbalisti se umí i bavit a po bowlingovém turnaji přece jen museli využít kvalitního sněhu a pana trenéra trochu zničit koulovačkou. To už k té zimě prostě patří. Co jen dodat? Plán je jasný, vyhrajeme pár zápasů a další soustředění bude stát za to! Těšíme se!

Všichni už samozřejmě vyhlížejí až bílou peřinu všude kolem vystřídá střížený zelený pažit... Děkujeme trenérům Svaťovi, Martinovi a maminkám Elly, Agami a Ádi...

Vytvořte si webové stránky zdarma!