Dorost: Ani napodruhé se dorostencům body z venku přivézt nepodařilo

22.08.2019

MSDD-D st.:
SK FŠ Třebíč vs. TATRAN Kohoutovice SD 6:0 (0:0)

STŘELCI: 47. Jindra Marek, 49. Hobza Tomáš, 52. Macek Adam, 67. Hobza Tomáš, 74. Macek Adam, 88. Švéda Zdeněk

Starší dorostenci po vydařené a vyrovnané první půli vůbec nezachytili vstup do druhého dějství, kdy během pár minut inkasovali hned třikrát a bylo po zápase. Brankami uklidnění domácí si už další vývoj pohlídali a navíc přidali další zásahy... 

MSDD-D ml.:

SK FŠ Třebíč vs. TATRAN Kohoutovice MD 6:2 (3:1)

STŘELCI: 11. Zahrádka Jan, 35. Blažek Filip, 43. Blažek Filip (pen.), 58. Blažek Filip, 75. Hobza Tomáš, 87. Slabý Šimon - 5. Sázavský Tomáš, 69. Procházka Jakub

Mladším, z nichž téměř polovina!!! měla v nohách zápas za starší, se naopak vydařil úvod. Hned v 5. min. jdeme do vedení pěknou brankou z voleje T. Sázavského, z vedení se ale radujeme jen pár minut. Domácí ještě do poločasu dvěma brankami před přestávkou otáčí skóre, nicméně hrál se pohledný, běhavý fotbal, hra se přelévala ze strany na stranu. 

V druhé půli se ještě snažíme držet krok, s přibývajícími minutami však síly pochopitelně docházejí a třebíčtí dokáží v zakončení prokázat větší důraz i přesnost. To nám naopak chybí a tak se kontaktní branky nedočkáme, skóre dlouho narůstá jen na straně domácích. Naši druhou a současně poslední branku připíše po "proháčkování se" soupeřovou obranou J. Procházka. 

Všem Kohoutům díky za nasazení a bojovného ducha, za všechny bych vyzvednul benjamínka T. Novotného, jehož výkon rostl minutu od minuty, byť hrál na nezvyklém postu krajního obránce a přesto stačil častokrát ještě podporovat naši ofenzívu. 

    

Vytvořte si webové stránky zdarma!