Dorost: První výhry se naši dorostenci nedočkali ani doma s Líšní

02.09.2019

TATRAN Kohoutovice SD - SK Líšeň U18 0:5 (0:3)

MSDD-D st.: Kohoutovice-tráva , 40 diváků | Rozhodčí: Černý Dalibor, Vařacha Jan, Plíšek Tobiáš

STŘELCI: 10. Štourač Leo, 24. Spusta Pavel, 42. Spusta Pavel, 56. Broskva Daniel, 83. Spusta Pavel

MSDD-D ml.: Kohoutovice-tráva , 70 diváků | Rozhodčí: Vařacha Jan, Plíšek Tobiáš, Černý Dalibor

TATRAN Kohoutovice MD - SK Líšeň U16 2:8 (1:5)

STŘELCI: 8. Dokoupil Tomáš (pen.), 54. Kmec Jaromír - 19. Zvejška Radim (pen.), 22. Veleba David, 37. Kadeřávek Kryštof, 39. Hetsko Mykhaylo, 45. Zvejška Radim, 73. Kadeřávek Kryštof, 74. Kadeřávek Kryštof, 83. Zvejška Radim

Mladší začali aktivně, hrálo se nahoru dolů, dokonce jsme šli do vedení po brance Dokoupila, jenž byl faulován, aby následně nařízenou penaltu sám proměnil. Po pár dalších minutách byl však bohužel opětovně poslán k zemi a odstoupil, s tím se naše útočné snažení značně oslabilo a hosté začali postupně přebírat otěže zápasu. Do půle zápas otočili a v podstatě rozhodli pěti brankami a to ještě spoustu šancí vychytal náš Čermák, který zaskakuje za zraněného Palána.

Do druhé půle nastupujeme se třemi novými hráči, odstoupili Zlatníček, Procházka a Lichka. Líšeňští zvrat ale nepřipustili, přidali naopak další tři branky, my korigujeme skóre pouze pohlednou první divizní brankou st. žáka Jardy Kmece. Za trenéry bych ještě vyzvednul výkon jeho vrstevníka Honzy Komárka, který na kraji obrany, i přes osm obdržených branek, odvedl velmi slušný výkon a roste zápas od zápasu.

Vytvořte si webové stránky zdarma!