Muži B: V přestřelce doma proti Tuřanům přišli o body až v závěru

02.09.2019

III. třída - městská soutěž muži:
TATRAN Kohoutovice B - Tuřany B 3:4 (2:2)

Voříškova, Brno , 40 diváků | Rozhodčí: Stejskal David, Prokop David, Ježek Michal

STŘELCI: 28. Podhrázský Adam, 29. Podhrázský Adam, 73. Jedlička Jan - 8. Binek Tomáš, 16. Binek Tomáš, 64. Žáček Pavel, 80. Aujeský Jiří

Úvodní čtvrthodinka nám moc nevyšla, pustili jsme hosty do dvoubrankového vedení, v dalších 15ti minutách jsme ale dokázali srovnat a do šaten se šlo za remízového stavu.

V druhé půli se hrál hodně ofenzivní fotbal, útoky měly hodně navrch nad defenzivní činností obou mužstev, hosté šli do vedení 3:2 v 64.min., aby o deset minut srovnal skóre pěknou trefou Jedlička. Když už se zdálo, že utkání se dohraje ke zřejmě spravdlivé dělbě bodů, hosté si po trefě v závěru zápasu nakonec odvezli body všechny...